صنایع غذایی

کشاورزی

تغذیه

ایرفای

عضویت در خبرنامه

جدید ترین نوشته ها

۳ تا ۵ روز قبل از عید آجیل بخرید

بازدید : 586
نظرات : ۰
چهارشنبه ۲۰ / اسفند ماه / ۱۳۹۳
کد مطلب : 3239


رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار کرمانشاه گفت: قیمت آجیل ایرانی نسبت به سال گذشته افزایش چندانی نداشته ‌است. مرتضی شهبازی، در خصوص قیمت انواع آجیل شب عید، افزود: قیمت آجیل ایرانی تغییر چندانی نداشته، اما آجیل خارجی بسیار گران شده است. وی آجیل عمده مصرفی مردم را شامل چهار مغز بادام، پسته، فندق و بادام […]
گردآوری : ایرفای

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار کرمانشاه گفت: قیمت آجیل ایرانی نسبت به سال گذشته افزایش چندانی نداشته ‌است.

3239

مرتضی شهبازی، در خصوص قیمت انواع آجیل شب عید، افزود: قیمت آجیل ایرانی تغییر چندانی نداشته، اما آجیل خارجی بسیار گران شده است.

وی آجیل عمده مصرفی مردم را شامل چهار مغز بادام، پسته، فندق و بادام هندی دانست و تصریح کرد: پسته از ۳۵ هزار تا ۴۵ هزار تومان، مغز بادام از ۴۵ هزار تا ۵۵ هزار تومان و بادام هندی از ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار کرمانشاه تاکید کرد: در خصوص قیمت فندق اظهار نظر نمی‌کنم، چون بسته به نوع داخلی و خارجی رقم آن متفاوت است.

به گفته شهبازی، امسال کیفیت آجیل کرمانشاه بسیار خوب است و آجیل‌های مرغوبی در بازار وجود دارد.

وی به افراد توصیه کرد: آجیل را ۳ تا ۵ روز قبل از عید بخرند و از خرید آجیلی که دانه‌های آن سالم نیست و لکه دارد، خودداری کنند.

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار کرمانشاه با بیان اینکه باید آجیل را از مراکز معتبر خرید، ادامه داد: خرید آجیل از مراکز غیرمعتبر عواقبی دارد که بر عهده خود خریدار است، چون ما هیچ نظارتی بر این مراکز و خصوصا دست‌فروشان نداریم.

شهبازی از تشدید نظارت‌ها در روزهای پایانی سال خبر داد و خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند شکایت خود را با تلفن ۳۷۲۷۳۲۳۲ اتحادیه در میان بگذارند.

منبع: ایسنا

 

 

 

مطالب مرتبط

نظراتمطالب جنجالی

مطالب جالب و خواندنی

خلاصه آمار سایت