×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

تازه ترین ها

false
true
false

 

 

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس در واکنش به گفته نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در خصوص عدم تحریم دارو و غذا گفت: تحریم مبادلات پولی به این معناست که عملا اجازه صادر یا واردکردن نهاده‌های دامی و دارو را نداریم.

به گزارش پایگاه خبری ایرفای به نقل از ایسنا، علی ابراهیمی در واکنش به گفته برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت: البته آقای ترامپ و پمپئو هم بارها اشاره کرده‌اند که غذا و دارو را تحریم نکرده‌ایم اما نکته اینجاست که وقتی آنها اجازه مبادلات پولی را به ما نمی‌دهند، عملا اجازه صادر یا واردکردن نهاده‌های دامی و دارو را نداریم.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس افزود: می‌توان گفت تحریم‌های اعمال شده برخلاف آنچه که آمریکا می‌گوید خطاب به دولت ایران نیست. اصل فشار تحریم‌ها را مردم تحمل می‌کنند. این موضع جدید آقای هوک هم کاملا یک دروغ آشکار است که البته برای تشویش اذهان و افکار عمومی است.

نماینده مردم شازند در مجلس با اشاره به اهداف آمریکا از تحریم اقتصادی اظهار کرد: همه می‌دانند که وقتی آمریکا برای کشوری محدودیت‌هایی اعمال می‌کنند، چرخ اقتصاد آن کشور را دچار مشکل می‌کند. مردم عادی نیز از ارکان جدی این چرخ هستد. با این اوصاف می‌توان گفت که این اظهار نظر در خصوص عدم تحریم مواد غذایی و دارویی در زمره سایر اظهار نظرهای دروغ سردمداران آمریکا است.

وی در پایان ادعای عدم تحریم غذا و دارو را غیرقابل باور دانست و گفت: وقتی ما اجازه تبادل مالی نداریم، چطور باید دارو یا غذا وارد کنیم؟ از نظر بنده ادعای آقای هوک کذب محض است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true